O nás

Vážení přátelé,

představujeme Vám náš projekt OXYLIFE, který jsme založili již v roce 2005. (05.05.2005)
Naším hlavním produktem je kyslík, tedy naším hlavním cílem je propagace kyslíku pod sloganem "Kyslík - elixír života".
Při založení projektu OXYLIFE jsme cílili na základní informaci, kterou jsme představili všem lidem žijícím aktivním životem na celé planetě Zemi.
Tím cílem, je základní informace, že kyslík je nejpřirozenější součástí života každého z nás.
Je naším partnerem od narození a v případě nouze zachraňuje naše životy.
 
V prvních letech naší činnosti jsme naráželi na základní otázku spojenou s tím, že mnoho z nás si pletli užití kyslíku s všeobecným dýcháním vzduchu.
Naším cílem bylo všem vysvětlit, že ve vzduchu je pouze 21%kyslíku a my náš projekt zacílili na denní používání medicínského (min.93%O2) kyslíku pro každého.
Takový kyslík byl však velice nedostupný, jelikož se dodával pouze do nemocnic a to ještě v celkem nebezpečných obalech vysokotlakých lahvích.
OXYLIFE jako první v České a Slovenské republice začal s prodejem kyslíkových koncentrátorů pro domácí i lékařské využití.
 
Abychom přesně vysvětlili využití tohoto kyslíku pro širokou veřejnost organizovali jsme první OXYpárty, kde jsme lidem představili první kyslíkové bary tzv.OXYbar.
Tento způsob podávání kyslíku při párty a diskotékách se stal velmi oblíbený doplňkem a dalším krokem tedy byl vstup do projektu výroby patentované kyslíkové vody OXYLIFE WATER.
Tím se zdál kruh uzavřen.
 
Od roku 2013 jsme učinili velké kroky v rámci přenosných Hyperbarických komor.
Společně se světovými lídry jsme stáli na začátku vývoje těchto komor, aby se stali mnohem dostupnější pro širokou veřejnost - myšlenka byla opět stejná objevit nový druh podnikání a rozšířit tuto terapii co největšímu počtu lidí.
 
Nyní Vám tedy představujeme několik nejmodernějších a nejkvalitnějších hyperbarických komor, které jsme po vlastní zkušenosti zařadili do našeho sortimentu.
 
- Nafukovací komory OXYLIFE představují dostupnou možnost pro každého a mohou být umístěny v každé domácnosti a přinést tak zdraví Vaší celé rodině
 
- Pevné komory OXYHELP OXYLIFE I a C světový výrobce komor pro individuální péči, tyto komory splňují kriteria pro použití v nemocnicích, kosmetických klinikách, rehabilitačních centrech, postkovidových jednotkách, SPA, lázních, fitness centrech, sportovních areálech, domech pro seniory včetně samozřejmě i domácností.
 
Provoz a použití našich komor je snadný, ekonomický a jednoduchý.
 
Naši technici dopraví komoru na Vámi určené místo, nainstalují a zprovozní, včetně zaškolení Vás a případně Vašeho personálu.
 
 

Kyslíková barokomora představuje moderní metodu dokysličení, která se díky společnosti Oxylife stala dostupnější pro širokou veřejnost.  

Kyslíková barokomora - obchodní model pro fitness centra, lázně i salony krásy...
Sezení v kyslíkové barokomoře zlepšuje celkový stav organismu, což vám umožní lépe relaxovat a odpočinout si, stejně jako rychlejší zotavení po námaze, například po tréninku.... 

Hyperbarické kyslíkové komory vhodné pro: zdravotnictví, domácnosti, wellness a fitness centra, obchodníky...

Kyslík v přetlaku mobilizuje kmenové buňky našeho těla...

S pomocí hyperbarické tlakové komory můžete zásobit tkáně organismu kyslíkem, a to až do nezbytné úrovně. Již po prvním sezení v hyperbarické komoře se zlepšuje duševní stav, práceschopnost a kvalita života, harmonizuje se spánek a zlepšuje se nálada. Sezení v hyperbarické komoře uklidňují nervovou soustavu, zbavují stresu a neklidu. 

V naší hyperbarické komoře si nejen užijete příjemnou relaxaci, ale zároveň uděláte maximum pro své tělo. Oxygenoterapie totiž:
 
- potlačuje chronické záněty
- stimuluje imunitní systém
- zlepšuje krevní oběh
- zmírňuje obtíže při tinitu
- urychluje metabolismus
- zásobuje kyslíkem i periferní oblasti
- omlazuje pokožku
- redukuje podkožní tuk
- regeneruje celé tělo
- čistí tělo od toxinů
- snižuje únavu
- zlepšuje psychiku a kvalitu spánku

 

Buďte zdraví s OXYLIFE
Kyslík - elixír života
 

mail: filip@oxylife.cz

tel.: +420 773 826 628